Інша Жінка. Медіа

Жінки мають повне право заробляти не менше, ніж чоловіки. Варто лише їм допомогти

На шпальтах Кременчуцьких новин вийшов новий матеріал від нас про 3 причини того, чому нам усім вигідно, аби жінки започатковували власну справу.

Ми продовжимо допомагати жінкам, реалізовувати соціальні проекти, підтримувати добрі ідеї - як це робили до виборів, так і після.

У зв’язку з дезінформацією, що розповсюджується представниками чи прихильниками конкретних політичних сил та угруповувань, ще раз офіційно підтверджуємо (і про це також писали не один раз), що ГО Інша Жінка залишиться аполітичною.

А це означає, що організація буде реалізовувати свої ініціативи під власним брендом, не буде підтримувати жодну силу, на відміну від її членкинь. Кожна жінка, яка є членкинею організації, має повне право обирати ту партію, від якої планує йти на вибори. І так, ми всіляко сприяємо тому, аби більше наших жінок були в політиці. Тому що це - частина нашої роботи по досягненню гендерної рівності. І це закладено у наші статутні напрямки роботи, як організації.

Ми щиро вдячні тим, хто приймає участь у наших проектах, та нашим партнерам, усім ЗМІ нашого міста, в яких ми друкуємося чи які допомагають розповсюджувати інформацію про наші ініціативи. Ми продовжимо говорити про це, використовуючи будь-які канали зв’язку, ЗМІ, формати публікацій.

Все буде #іншажінка! 🤝
#divergentwoman