Досить! Діти
Новини

Що говорять викладачі про освітній проєкт

Нижче ми ділимось відгуками освітянської спільноти для того, аби у вас була додаткова мотивація також долучитися до корисної ініціативи.
Самойленко Світлана Олександрівна, завідувачка Кукобівська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів:

«Домашнє насильство! Скільки зламаних доль, втрачених життів! Байдужість оточуючих, неуважність педагогів, недосконале законодавство! Дякую організаторам за зустріч, особливо за практику — розбір життєвих ситуацій! Такі зустрічі потрібно проводити з батьками, громадськістю, правоохоронними органами (бо саме вони іноді відіграють не останню роль у тому, що над дитиною і далі вчиняється насильство у родині!). Сподіваюся, що наше суспільство не залишатиметься байдужим спостерігачем того, що поряд страждає ДИТИНА — наше майбутнє, бо «наша хата не скраю!»

«Нашому закладу і мені особисто завжди було важливо брати участь у нових проєктах. Це — найбільше задоволення у роботі. А втілення нових форм попередження насилля та його негативних проявів спрямовують нашу діяльність на подолання будь-якого соціального лиха», — говорить директорка Опорного закладу Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка Оржицької селищної ради Полтавської області Тетяна Ведмідь.

«Висвітлення та обговорення проблеми насильства у шкільному середовищі є сьогодні вкрай актуальним. Учнівський та педагогічний колектив нашого закладу задоволені запрошенням до участі у проєкті "Досить!". Сподіваємося , що у реальному житті дана тема не доторкнеться нікого. Але у разі виникнення даної проблеми, ми зможемо допомогти!", — говорить практична психологиня Опорного закладу Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка Оржицької селищної ради Полтавської області Таміла Рябухіна.

А ми працюємо далі!