Досить! Діти
Новини

Кременчуцький військовий ліцей приєднався до освітнього проєкту

Під час Міт-апу психологи проєкту моделювали з хлопцями різні історії з життя, які можуть траплятися з ними, та навчали, як реагувати на ті чи інші обставини.
Також була проведена методична сесія для вчителів закладу, ось невеликий фідбек від представника закладу Ірини Васильєвої: «Дякуємо вам за можливість долучитися до проєкту запобігання домашньому насильству! Хлопцям дуже сподобалося, тривога змусила нас перейти в укриття, але завдяки надійному зв’язку wi-fi продовжили без проблем. Освітяни також були приємно вражені від зустрічі», — говорить Ірина.
Ми надзвичайно щасливі працювати для такої аудиторіі та отримати позитивний результат. Дякуємо за ініціативу, участь та проакивну позицію!
————
Цей матеріал підготовлений у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій публікації, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.