Досить! Діти
Новини

Старт проєкту з впровадження політик запобігання ДН і ГЗН у закладах освіти Полтавщини

Ми розпочали реалізацію проєкту, метою якого є втілення активностей щодо змін соціальних норм у сфері запобігання домашньому (ДН) і гендерно зумовленому насильству (ГЗН) у закладах освіти через залучення школярів(-ок) і педагогічних працівників(-ць) у відповідності до Стратегії впровадження гендерної рівності в закладах освіти. Ініціатива триває у межах співпраці @_unfpa_ukraine_ та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії.
20 грудня 2022 року була прийнята СТРАТЕГІЯ впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1163-р. Тобто, у всіх без винятку закладів освіти виникла необхідність і відповідальність у проведенні заходів, які б сприяли обізнаності дітей у питанні домашнього, гендерно зумовленого насильства та механізмів запобігання цьому явищу.
Проєкт «Скажи ДОСИТЬ! Діти» якраз вирішує це питання. У наступних дописах ми розкриємо деталі проєкту.
Залишайтесь на зв’язку.
———
Матеріал підготовлений у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій публікації, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.