Досить! Діти
Новини

Партнери освітнього проєкту

  • У межах проєкту «Скажи ДОСИТЬ! Діти» був розроблений навчальний освітній чат-бот, який не лише забезпечує інформацією для школярів і школярок, як розрізнити форми насильства та запобігти цьому, а й дасть можливість пройти тестування та виграти призові: бездротові навушники та підставку для мобільного телефону. Таких подарунків передбачено 200 одиниць, тому ймовірність виграти їх висока.
  • Також серед активностей передбачені Zoom-зустрічі зі школярами(ками) для презентації проєкту, чат-боту та короткої лекції з практикумом із питань запобігання домашньому та гендерно зумовленому насильству.
  • Також наша команда проєкту проводить Zoom-зустрічі з освітянами(-ками) для того, аби надати підтримку в сфері запобігання ДН та ГЗН в закладах освіти та надати інструменти для подальшого впровадження проєкту самостійно.

Головним партнером реалізації проєкту «Скажи ДОСИТЬ! Діти» в Полтавській області є Департамент освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Зі слів очільника Департаменту, Євгена Кончаковського, «проблема просвітницької роботи з протидії домашньому насильству та гендерно зумовленому насильству є на сьогодні ще більш актуальною, зважаючи на ситуацію підвищення емоційного напруження в умовах війни. Дорослі та діти не можуть впоратися з внутрішніми переживаннями, що викликає зовнішню агресію та непорозуміння, як між дорослими, так і між батьками та дітьми. Крім того в українському суспільстві є високий рівень толерування до насильства в сім'ї. Таким чином діти успадковують хибну модель поведінки та не вміють протистояти насильству. Така просвітницька робота сприятиме формуванню навичок запобігання насиллю, проінформованості про те, куди звертатися по допомогу, та сприятиме формуванню суспільством нетерпимості до проявів насильства», — підкреслює пан Євген.

Дякуємо за підтримку та співпрацю!
—————
Цей матеріал підготовлен у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій публікації, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.