Досить!

Насильство завжди здійснюється за попереднього наміру, тобто умисно

В підтримку акції #16_днів_проти_насильства хочу донести тезу – «Насильство завжди здійснюється за попереднього наміру, тобто умисно!»

Мене вразив психологічний експеримент, суть якого полягала в тому, що до людей, які регулярно жорстоко лупцювали своїх дітей та близьких, вивели велику собаку бійцівської породи та попросили її вдарити. Ніхто з них не наважився це зробити. Навпаки, реакція цих людей на таку пропозиція була дуже емоційна та шокуюча. Вони не розуміли як їм можуть таке пропонувати. Це ж стовідсотково призведе до страшних наслідків. Суть цього експерименту була в тому, щоб показати, що кожен, хто кривдив своїх рідних, ніколи, ні в якому стані не підняв би на них руку, якщо б знав, що получить відсіч.
Насильство завжди здійснюється за попереднього наміру, тобто умисно! Завжди!!! І це треба запам’ятати!

Не має виключень, поблажок, пом’якшуючих обставин… таких як: алкогольне сп’яніння, поганий настрій, ретроградний меркурій, неприємності в житті та на роботі, травмованість вихованням, суспільством та інше.

Доросла людина кожну мить свого життя приймає рішення та несе за них відповідальність! Насильство завжди здійснюється за попереднього наміру, тобто умисно!

# Жінка/Divergent Woman. Полтава
#divergentwomen
#скажидосить
#16днівпротинасильства
#іншажінка #divergentwoman
Діджитал-виставка