Досить!

16 днів проти насильства

Від сьогодні в багатьох країнах світу стартує міжнародна акція “16 днів проти насильства”, яка була ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Україна приєдналася до цієї кампанії 2001 року.

Дати акції символічно наголошують на зв'язку між насильством проти жінок та правами людей і охоплюють наступні важливі дати:

🗓️ 25 листопада — Міжнародний день проти насильства щодо жінок
🗓️ 1 грудня — Міжнародний день боротьби зі СНІДом
🗓️ 2 грудня — Міжнародний день боротьби за скасування рабства
🗓️ 3 грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю
🗓️ 5 грудня — Міжнародний день волонтера
🗓️ 6 грудня — річниця масового вбивства у Політехнічній школі Монреаля
🗓️ 9 грудня — Міжнародний день боротьби з корупцією
🗓️ 10 грудня — Міжнародний день прав людини.

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» покликана нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

У знак підтримки люди в усьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

Сьогодні в 60 містах по всій країні, в тому числі і в Кременчуці, встановили мозаїку із зображеннями різних форм насильства. Мозаїка виконана з магнітів, тож беручи кожен із них собі, охочі приєднуються до того, щоб негативне зображення зникло.

Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, щоб першими дізнаватись всі наші новини!

Бережіть себе🙏

Інформаційний дайджест підготовлено в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей, що впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок
Публікації