Досить!

Якщо ти — свідок: що робити?

Кожен з нас бодай раз у житті випадково чи вимушено ставали свідками домашнього насильства. Наприклад, ви почули як з квартири сусідів доносяться грюкіт, образи та нецензурна лайка, або побачили як на вулиці мати ображає свою дитину, або старенька з сусіднього під’їзду просить у людей їжу, бо син забирає її пенсію. Що це — внутрішні сімейні справи чи ситуація, в яку можна втрутитися❓

Насправді, кожен з нас, реагуючи на подібні ситуації, може спробувати розірвати коло насильства та допомогти постраждалим.

Це складний моральний вибір, адже рішення діяти може спричинити вам певні незручності. Та саме небайдужість до постраждалих допомагає їм знайти захист і допомогу, а інколи навіть зберегти життя.

Отже, хочемо поділитися деякими порадами стосовно того як діяти, якщо ви все ж таки стали свідком домашнього насильства.

Бережіть себе та один одного 🙏

Інформаційний дайджест підготовлено в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей, що впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок
Публікації