Вже цього тижня 60 учасниць проєкту Досить! стануть щасливими власницями професійних стартових наборів для початку роботи за обраною професією 🎉
Дівчата хвилюються, але не зупиняються на досягнутому! Після навчання багато учасниць продовжують вдосконалювати свої навички та практикуватися, навіть не маючи всіх основних інструментів для роботи. Пишаємося вами, дівчата! У вас все неодмінно вийде! 💪
Нехай історії наших учасниць надихають кожну жінку на позитивні зміни у власному житті! Завжди шукайте можливості для розвитку!
Освітній проєкт реалізується в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #навчаннядляжінок
Дівчата хвилюються, але не зупиняються на досягнутому! Після навчання багато учасниць продовжують вдосконалювати свої навички та практикуватися, навіть не маючи всіх основних інструментів для роботи. Пишаємося вами, дівчата! У вас все неодмінно вийде! 💪
Нехай історії наших учасниць надихають кожну жінку на позитивні зміни у власному житті! Завжди шукайте можливості для розвитку!
Освітній проєкт реалізується в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #навчаннядляжінок