Досить!

Практичні поради від психолога

Земля слідує циклам, Місяць слідує циклам, Жінка теж має циклічну природу. Цикли як хвилі в океані — або ви на гребені хвилі, або хвилі поглинуть вас.

Те ж саме можна сказати і про наші емоції. Моменти смутку і радості змінюють одне одного. Ми не святі, ми живі! Тому важливо проживати свої емоції, усвідомлювати їх і екологічно вивільняти.

ДЕКІЛЬКА простих правил, щоб владнати з емоціями і бути на гребені хвилі:

1️⃣ Перемикайся!
На те, що тебе надихає і приносить задоволення

2️⃣ Повертай себе в тіло!
Будь-яким доступним тобі на даний момент способом: спорт, щоб гарно спітніти, йога / розтяжка / пілатес, масаж чи обійми

3️⃣ Видихай!
Глибоке дихання животом сприяє емоційному врівноваженню

4️⃣ Пий воду!
Вода знімає негативну енергетику з тіла людини, тож бажано помити руки та обличчя, випити склянку води чи стати під гарячий душ. А як розслаблює тіло і душу запашна гаряча ванна, особливо з використанням ефірних олій, приємної релакс-музики та свічок))

5️⃣ Взаємодій з природою!
Гуляючи парком, послухай як вітер грається твоїм волоссям, як шумить листя чи співають пташки, як сонце пестить твою шкіру, вдихай аромат квітів, відчуй як стопи торкаються землі

А для профілактики емоційних штормів досить корисно хоча б час від часу практикувати:
🔸 Медитацію
🔸 Йогу

Насолоджуйся кожним моментом цього життя, бо воно непередбачуване. Бережи себе та своїх близьких від негативних емоцій. Цінуй те, що маєш!

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок
Публікації