Досить!

Міжнародний день проти насильства щодо жінок

🗓️ 25 листопада відзначається Міжнародний день проти насильства щодо жінок, який встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1999 року. День присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухільйо у Домініканській Республіці у 1960 році.

❗Головна мета цього дня — акцентувати увагу всього суспільства та підвищити рівень обізнаності широкої громадськості про системне насильство щодо жінок. Його окремою ціллю є підкреслення того факту, що розмах та істинна природа цієї проблеми часто є прихованими та замовчуваними, навіть, табуйованими.

“852 виклики щодо домашнього насильства зафіксували в Управлінні патрульної поліції Полтавської області за 10 місяців цього року. За статистикою, яка є, потерпають від домашнього насильства, в першу чергу, жінки. Тільки 10 відсотків — чоловіки. Тому, коли ми говоримо про осіб, які постраждали від домашнього насильства, — це саме про жінок. Найбільше страждають вони, потім діти”, — розповів старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області Сергій Лях.

Приєднуючись до головної мети цього дня, на центральній вулиці Кременчука наші активні учасниці роздавали листівки жінкам із закликом не мовчати про домашнє насильство, адже насильству немає виправдання. Кожна жінка повинна знати як діяти та куди звертатися за допомогою. Пам'ятай, ти не залишишся наодинці! 🫶

Скажи #ДОСИТЬ! Ми поруч і ми обов'язково допоможемо!


Інформаційний дайджест підготовлено в партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine в рамках програми WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей, що впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#ПрямуємоРазом #WEACT #іншажінка #divergentwoman #скажидосить #зустрічідляжінок
Публікації