Cult Food Кременчук

Майстер-клас для шеф-кухарів шкіл. Нове шкільне харчування в Кременчуці

26 лютого 2020 року завдяки зусиллям організації «Інша Жінка», за підтримки заступника мера Ольги Усанової та департаменту освіти, відбулося відпрацювання навичок приготування страв зі збірника Євгена Клопотенко.

На фото ви бачите шеф-кухарів трьох пілотних шкіл, які приймають участь в проекті, Тетяну, Тетяну, Тамілу - 5, 16, 27, технолога департаменту освіти Ларису. А на столі чекають дегустації вже приготовані страви зі згаданого меню, що користуються найбільшою популярністю серед дітей по всій країні, а саме:

- Болоньєз (ми приготували пасту Болоньєз)
- Салат з буряка та сухариків (домашнього приготування, без домішок, барвників)
- Суп з гарбузом та перловкою
- Нагетси (хіт!) - це не ті нагетси зі швидкого харчування, а запечені, збалансовані за поживною цінністю

Проводила навчання шеф-кухар фірмового магазину Продуктова Мануфактура від ТМ "Ilona" Тетяна, яка має багаторічний досвід роботи в сфері громадського харчування та знається як на якісній, здоровій та збалансованій їжі, так і на технооогіі її приготування.

Чому було обрано базою навчання саме магазин ТМ Ілона?
1) це єдиний магазин з відділом кулінарії, де харчоблок абсолютно відкритий для зору (лише для зору!) - тобто будь-хто може перевірити, в яких умовах готують страви
2) це одне з небагатьох закладів громадського харчування, яке впевнене у якості своїх страв, кваліфікації персоналу, чистоті, стерильно ті, підході до ведення бізнесу, що не боїться показувати для громадськості та преси те, що зазвичай залишається поза кадром
3) а чи знали ви, що страви, які були приготовані вранці та не були продані протягом дня, відправляються на списання і ви завжди можете розраховувати на свіже приготовлену страву та якість продуктів.

Отже, ми не сумнівалися в тому, що це - кращий вибір. ТМ Ілона профінансувала закупівлю продуктів харчування для відпрацювання, надала приміщення, забезпечила працівниками, які допомагали у навчанні, взяла на себе всю організацію процесу.

Події