Інша Жінка. Події

Запрошуємо громадські організації до участі у навчальних вебінарах

Запрошуємо організації громадянського суспільства до участі у навчальних вебінарах «Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань гендерно зумовленого та домашнього насильства та організації роботи з клієнтами в умовах COVID-19»!

03, 06, 07, 08, 09, 10 вересня відбудуться вебінари для представників і представниць ГО з Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської областей.

Вебінари покликані допомогти ОГС 12 областей зміцнити організаційну спроможність, щоб в умовах COVID-19 підвищити рівень якості підтримки, яку вони надають постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства у своїх регіонах і громадах, а також ефективності профілактичних заходів.

Заходи організовує МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні в межах програми «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Тривалість вебінару: 4 години.

Очікувана кількість учасників/-ць від однієї організації: 2 – 3 особи, щоб навчання було більш результативним для команди ГО.

Реєстрація триває до 30 серпня 2021 року включно – заповнюйте індивідуальну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms

Підтвердження участі у вебінарі та посилання на подію на платформі Zoom зареєстровані учасники та учасниці отримають не пізніше 1 вересня 2021 року.
Просимо реєструватися найближчим часом для оптимального формування груп!
Щиро дякуємо за поширення цього оголошення!

Довідково:
Фонд ООН у галузі народонаселення за фінансової підтримки Європейського Союзу втілює програму «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей». Програма спрямована на захист жінок від ґендерно зумовленого насильства, усунення бар’єрів для жіночого лідерства та підтримку працівниць сектору охорони здоров’я, які знаходяться на передовій реагування на виклики пандемії коронавірусу.

#WEACT #UFPH

Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
European Union in Ukraine