Інша Жінка. Події

Відбулася прем’єра документального фільму «Розірви коло» про шлях постраждалих від домашнього насильства

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 29 листопада 2021 року членкиня ГО Інша Жінка і волонтер пробації Марина Куркач спільно з працівниками Кременчуцького районного відділу пробації Яною Сокоренко, Катериною Щербань та інспектором сектору ювенальної превенції Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Аліною Мухомор відвідали урочисту прем’єру документального фільму «Розірви коло» про шлях постраждалих від домашнього насильства.

Фільм знято за підтримки Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у межах реалізації проєкту EMBRACE з протидії та запобігання ґендерно зумовленому насильству за підтримки уряду Великої Британії.

У стрічці розповідається історія двох жінок різного віку, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства. Авторкою ідеї фільму є почесна амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна. Режисеркою фільму є Єлизавета Сміт - одна з найяскравіших молодих режисерок країни.

Показ відбувався у межах інформаційної кампанії «Розірви коло» - частини масштабної програми Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні із запобігання та протидії домашньому та/і ґендерно зумовленому насильству в Україні. Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Після перегляду фільму присутні залишилися небайдужими до історій постраждалих осіб, адже потрібно інформувати громадськість до актуальних для суспільства проблем щодо подолання насильства, постійно підвищувати рівень обізнаності та формування свідомості усіх верств населення щодо негативного ставлення до домашнього насильства.

#Кременчук_проти_насильства
#скажидосить #іншажінка
#16днівпротинасильства #РозірвиКоло
#ШтабволонтерівКременчука
#ПробаціяКременчук