БІ. Події

Анонс подій на липень 2020

Липень - знову насичений на події місяць та останній місяць навчання у бізнес-школі для 15 учасниць


Згідно умов проекту, навчання проекту продовжать лише 10 жінок, які дотримувались правил проекту, працювали над власною ідеєю, мають сформований бізнес-план та готовність діяти далі.


Як завжди, по вівторках та четверах ми продовжуємо займатися онлайн на учбових сесіях, де опановуємо нові навички та отримуємо якісну бізнес-освіту безпосередньо від підприємців та експертів у своїх галузях.


Розклад учбових сесій наступний:


07 липня 2020 року

Тема: Робота з клієнтами та клієнтоорієнтованість. Як працювати з запереченнями, з негативними відгуками у соціальних мережах, створення репутації бренду та продукту


09 липня 2020 року

Тема: Продажі. Що потрібно знати, аби побудувати систему продажів?


14 липня 2020 року

Тема: Копірайтинг, написання комерційних текстів. Все про упаковку вашого продукту/послуги


16 липня 2020 року

Тема: Створюємо дрім-Тім. Інструменти для залучення А-гравців до команди проекту та чому варто працювати з кращими + Реєстрація ФОП/ПП, система оподаткування (як обрати свою), бухгалтерська звітність, що потрібно знати власнику


21 липня 2020 року

Тема: Інструменти для сучасного керівника. Додатки, програми. Кабінет в телефоні.Але це ще не все. У червні дівчат очікують ще майстер-класи від спікерів (усі заходи ці ви можете побачити у вкладці івентів на сторінці Інша Жінка / Divergent Woman). Отже, що очікує:


08 липня 2020 року - МК про конфліктологію та чому вона стосується всіх, навіть хто думає інакше


10 липня 2020 року - МК про технології чорного піару та як використовують при цьому ваші персональні дані


13 липня 2020 року - говоримо про цифрову безграмотність та чому вона впливає на ваші гроші, або як захистити себе від 90% кіберзагрозПопрацюємо хардово!

Усі новини про події відтепер на нашому Телеграм-каналі!

Приєднуйтесь за посиланням https://t.me/Business_Incubator_Kremenchug

_________________________

Проект «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» реалізується у м. Кременчуці за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує в Україні Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту «Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив в Кременчуці» є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.

#бізнес_інкубатор_кременчук #іншажінка #divergentwoman #ПРОМІС #кременчук