ШВК. Звітність

Захід до річниці дня Конституції України для працівників органу пробації

25 червня 2021 року в рамках інформаційно-просвітницької роботи виконуючою обов’язки директора Кременчуцького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Пушкаревською організовано онлайн – захід за допомогою програми SKYPE для працівників м. Кременчука та Кременчуцького району на тему: «Конституція – основний закон України».

Метою даного заходу стало формування в учасників правової культури, поглиблення знань про свою державу, виховання громадянської свідомості та поваги до основного Закону України, розвиток вміння дотримуватись законів Конституції. Присутніх ознайомлено з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, починаючи від Конституції гетьмана Пилипа Орлика і завершуючи ухваленням 28 червня 1996 року Конституції України. Обговорили основні статті Розділу ІІ Конституції про права, свободи та обов’язки людини та громадянина.

Учасники в свою чергу мали змогу розповісти про своє розуміння прав та способу їх реалізації і поділитись інформацією про те, якими саме правами вони користуються у повсякденному житті.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації