ШВК. Корисна інформація. Новини

Безктоштовна юридична допомога медичним працівникам, які беруть участь у подоланні пандемії, спричиненої COVID-19

«Адвокати майбутнього» pro bono для медиків

У кризові часи важливо залишатися людиною і допомагати тим, хто цього потребує.

Спільнота програми «Адвокат майбутнього» готова зробити свій посильний внесок у подоланні кризи. Адвокати програми за ініціативи адвокатки Наталії Бухти розпочинають проєкт і готові консультувати pro bono медичних працівників України, які беруть участь у подоланні пандемії, спричиненої COVID-19.
  Хто ми – адвокати та адвокатки з програми «Адвокат майбутнього»?

  Це – адвокати, які прагнуть надавати правничу допомогу, відповідно до найвищих етичних стандартів, бути ефективними лідерами у власній професійній спільноті та у впровадженні суспільних змін, займати активну громадську позицію.
   Хто може скористатися безоплатною консультацією адвокатів?

   Медичні працівники, які сьогодні – на передовій боротьби з коронавірусом, а саме: лікарі, медсестри та медбрати, інші медичні працівники, які залучені до подолання пандемії в Україні.
    Яка форма консультацій адвокатів?

    Консультації надаються в усній або письмовій формах. Формат комунікації — за домовленістю з адвокатом у кожному окремому випадку: електронна пошта, телефон, месенджери тощо.
     На які питання можна отримати відповіді?

     Адвокати/-ки надаватимуть консультації з цивільного та адміністративного права. Тобто можна звернутися з питань медичного, трудового, спадкового, сімейного, житлового права та інших підгалузей права. Також медики можуть звернутися щодо адміністративних правопорушень, пов’язаних із порушенням карантинних заходів. Учасники проєкту розраховують, що консультації надаватимуться у разі потреби захисту прав та інтересів саме медичних працівників, які сьогодні – на передовій боротьби з коронавірусом.
      Як обрати адвоката для консультацій?

      Нижче розміщена інформація про кожного адвоката проєкту «Адвокати майбутнього pro bono для медиків». Першими в списку зазначені адвокати та адвокатки, які спеціалізуються у медичному праві. Якщо Ви маєте питання, що пов‘язані з організаційними, майновими, особистими немайновими відносини, що виникають у зв’язку із наданням лікувально-профілактичної допомоги громадянам, то радимо звернутись до адвокатів, які спеціалізуються саме на медичному праві.

      Якщо Ви хочете звернутись з будь-яких інших питань (сімейне, житлове спадкове та інші гілузі), Ви можете обрати адвоката чи адвокатку за спеціалізацією, територіальним принципом або ж за іншими критеріями зі списку.

      Адвокат/-ка, якого/яку Ви обрали, може перенаправити Ваш запит на іншого колегу, який є більш компетентним у галузі права, до якої відноситься Ваше питання. Адже адвокати, як і лікарі, можуть спеціалізуватися у вузьких галузях права.
       Як можна зв’язатись з адвокатом?

        написати лист на електронну пошту з темою: «Консультація для медика» і викласти інформацію, яка потребує консультації юриста.


        написати sms або повідомлення в будь-якому доступному вам з адвокатом месенджері.


        зателефонувати у встановлені години консультацій; адвокат/-ка може бути зайнятий/-та іншою роботою, і якщо не зможе відповісти одразу, то зателефонує Вам пізніше.


        Також Ви можете звернутись до Програми «Адвокат майбутнього», і ми розподілимо Ваше звернення до адвоката чи адвокатки, який/яка зможе Вам допомогти.

        Контакти менеджерки Програми Дар’ї Писаренко:

        +38-095-860-04-40


        Якщо Ви обрали телефонний дзвінок, то ми розраховуємо на Ваші звернення з 10:00 до 18:00. Також Ви можете узгодити з адвокатом зручний для вас обох час та канал комунікації.
         Як віддячити проєкту та адвокатам?

         Ми будемо вдячні за заповнення форми зворотного зв’язку за цим посиланням після отримання консультації. Також Ви можете написати відгук на пошту програми «Адвокат майбутнього» info@tomorrowslawyer.org або залишити відгук на сторінці програми у Facebook https://www.facebook.com/tomorrowslawyer.org

         Спільнота «Адвокатів майбутнього» рада допомогти медичним працівникам у часи найбільшого навантаження на систему охорони здоров’я і зробити свій внесок у подолання пандемії, спричиненої СOVID-19.

         Пам’ятаймо: коли закінчиться карантин, пройде гостра криза, справді важливим буде тільки те, як ми ставилися одне до одного у важкі для всіх нас часи.