Співпраця

Робоча зустріч пробаціонерів з представниками відділу Державної виконавчої служби у Кременчуцькому районі

ОГС
18 січня 2022 року відбулася робоча зустріч провідного інспектора Кременчуцького районного відділу пробації Олени Беркової-Левади з представниками відділу державної виконавчої служби у Кременчуцькому районі.

В ході зустрічі були обговорені проблемні питання, що виникають під час виконання адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт, що перебувають на виконанні в уповноваженому органі з питань пробації, та шляхи вирішення цих питань. Також було обговорено виконання обов’язку власниками підприємств, установ та організацій в частині перерахування коштів на відповідні рахунки органів Державної виконавчої служби за відпрацьовані порушниками у 2021 році суспільно корисні роботи.

По завершенні зустрічі було досягнуто домовленостей про посилення взаємодії між Кременчуцьким районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області та Кременчуцьким районним відділом державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції (м. Суми) в зазначених напрямках.

#ШтабволонтерівКременчука #ВолонтериПробації #іншажінка #ПробаціяКременчук #divergentwoman