ШВК. Зустрічі, заходи та події

В Кременчуцькому районному відділі волонтер пробації Марина Куркач провела інформаційну бесіду про контроль над власними емоціями

12 січня 2021 року в Кременчуцькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області волонтером пробації, координатором Штабу волонтерів Кременчука від Громадської організації Інша Жінка / Divergent Woman, Мариною Куркач з підобліковими відділу були проведені індивідуальні бесіди на тему «Контроль над власними емоціями».

Метою профілактичних бесід є попередження виникнення злочинного умислу і застереження від скоєння повторних правопорушень під час перебування на обліку.

Волонтер розповіла клієнтам пробації про те, що життя людини без емоцій неможливе і відчувати їх цілком природньо. Психічне, соціальне, а іноді і фізичне, здоров'я людини залежить не стільки від фактичних подій, що відбулися, скільки від нашої реакції на них. І саме ці реакції мають потужний вплив на всі наші вчинки, тому вкрай важливо вміти правильно висловлювати емоції і контролювати свою поведінку.

Під час розмови підобліковим були надані відповіді на поставлені ними запитання, також роз'яснено відповідальність за зміст власного життя. Наприкінці зустрічі Марина порадила ефективні методи розвитку критичного мислення і управління емоційним станом, які у майбутньому допоможуть змінити життя на краще.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ІншаЖінка #ВолонтериПробації