Інша Жінка. Події

Відкриття регіонального офісу Інша Жінка / Divergent Woman у Знам'янці

Плюс один регіональний офіс Інша Жінка / Divergent Woman відкрили. Тепер у Знамянці
Традиційно, зустрілися за сніданком про НЕ-успіх. Який, традиційно, перейшов у дискусію небайдужих жінок до того, що вони бачать навколо та пошук шляхів, як цьому дати раду, в ідеалі - змінити назавжди

Символічно, що сьогодні - День довкілля. Символічно, що сьогодні ми говорили про те, як змусити людей не смітити. По дорозі в Знамянку бачили гори сміття, причому одна купа на одному з поворотів з’явилася точно після вивантаження, як мінімум, вмісту Газелі.

У Знам‘янці, за словами дівчат, є декілька великих сміттєзвалищ - просто під носом тих, хто їх утворює. На зауваження одної з них чоловікові, що кинув недопалок собі під ноги, вона почула: «Я плачу податки, незай вбирають».

Минулої осені ми вивезли не пам’ятаємо скільки (точно - багато) мішків сміття (включаючи будівельне) з колишніх Артскладів. Аби сміття знову з’явилося там. І зауважте, це не хасиди зробили - їх лише планують запрошувати до міста

Отже, висновок. Людина розумна ніколи не буде смітити собі під ноги. Просто тому що розуміє наслідки. Прибирати за іншими - неефективно. Писати пости про це, закликаючи до відповідальності - недієво.

Ми вміємо замовляти товари з Аліекспрес, піклуючись про них потім, але зухвало знищуємо те, без чого наше життя неможливе: природу, воду, повітря.
Дехто каже, що жінки вміють пиляти мозок. Будемо, значить, робити те, що у нас виходить найкраще

Пиляти мозок заради чистого довкілля. Великим колективом #іншажінка

І у нас це точно вийде, повірте!