Штаб. Звітність

600 продуктових наборів для кременчужан пільгових категорій придбали за рахунок коштів міського бюджету

600 продуктових наборів для кременчужан пільгових категорій придбали за рахунок коштів міського бюджету

https://www.youtube.com/watch?v=7ey6AsY97Dc

За ініціативою міського голови Віталія Малецького, минулого тижня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради прийняте рішення про виділення з міського бюджету коштів за рахунок економії заробітної плати працівників виконкому, які були переведені на дистанційний режим роботи. Завдяки цьому на закупівлю продуктових наборів для кременчужан поважного віку та пільгових категорій громадян, які не можуть виходити з дому у зв’язку із введенням карантинних заходів, буде спрямовано 120 тис. 960 грн.
За словами керівника апарату міського голови Світлани Пищити за ці кошти закуплено продукти харчування для формування 600 продуктових наборів. До їх складу входить все необхідне, щоб можна було ще якийсь час не виходити з дому, зокрема: крупи, цукор, мука, сіль, соняшникова олія, тушонка, чай. Світлана Пищита зазначає, що у Кременчуці ще багато людей потребують допомоги у вигляді продуктових наборів.
Вже сьогодні перші 100 пакетів з продуктами волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука відвезуть до жителів міста, які того потребують найбільше, в першу чергу одиноким громадянам віком від 80+ та інвалідам, а також іншим категоріям громадян, які опинилися у складних життєвих обставинах.