ШВК. Зустрічі, заходи та події

Притулок домашнього типу для бездомних тварин Гребеннікових, м. Кременчука

Вчора ми відвідали притулок домашнього типу для бездомних тварин Гребеннікових, м. Кременчука.
На данний момент родина Гребеннікових опікується 59 собаками, 14 цуценятами, 16 котами, 6 кошенятами та декількома птахами.

Просто сказати, що Наталії і Віктору потрібна допомога, це не сказати майже нічого. Під час зустрічі я озиралася навкруги і не могла осягнути хоча б приблизно, скільки потрібно часу, фізичних сил та фінансової спроможності, щоб доглядати за такую кількістю тварин. Не кажучи про те, що кожен день вся турбота лягає на плечі лише двох людей!

Рятувати тварин, які залишилися без домівки або потрапили у біду, Наталія почала ще у 2009 році.
День в притулку розпочинається о 5 годині ранку та закінчується ближче до півночі.
Слід зазначити, що в притулку чотирилапих не тільки годують, а й надають їм медичну допомогу. Всіх вихованців стерилізують, лікують від інфекцій, паразитів і хвороб. У минулому Наталія професійний кінолог, тому ще й виховує своїх улюбленців.
Постійно потрібна солома, ганчір'я, наповнювач для котячого туалету, медикаменти, продукти харчування (крупи, субпродукти, молочні продукти, і звичайно ж корм, багато корму).

Як саме можливо надати допомогу?

- Зробити переказ на картку Приват Банку 5168 7573 8052 8663. Отримувач Солошенко Ганна (дочка Наталії).

- Придбати продукти харчування/засоби для догляду самостійно (у будь-якій кількості), та передати до притулку.

- Взяти пухнастого друга додому та стати для нього сім'єю.

- Підтримати інформаційно, зробивши репост цієї публікації.

- Поволонтерити. Тобто знайти кілька годин вільного часу та допомогти Наталії з прибиранням, доглядом й годуванням тварин.

Під час візиту у меня було усього три запитання, які хвилювали мене найбільше.

1. Чи не хочеться Наталії все це покинути?
Ви навіть не уявляєте, яка важка у неї праця і физично, і психологічно день за днем. Тим паче, безоплатня праця.
Сльози в Її очах відповіли швидше за слова.

2. Чому настількі соціально спрямована діяльність людей залишається без підтримки влади міста, меценатів і депутатів? Чому такий важливий проєкт для міста, існує тільки за кошти родини Гребеннікових та благодійників?
Хіба не потрібно заохочувати такі добрі справи? Чи я чогось не розумію?

3. Чому порядна і чесна Людина, яка має знання, досвід, практику багато років поспіль, змушена благати про допомогу у пересічних громадян? Відчуваючи при цьому сором, розпач та безсилля.
Чому нам так соромно просити про допомогу, коли ми її потребуємо? Чому у нас це пов'язане з приниженням та обвинуваченнями?

Дивує те, що за час існування притулку про нього в місті вже знає досить багато людей. Були публікації в ЗМІ. Але суттєва спонсорська підтримка так і не знайшлася.
Притулок розташований в приватному будинку і на подвір'ї Наталії, і Віктора. Крім утримання підопічних, ремонту потребують вольєри; необхідно придбати клітки; інвентар; привести до ладу те, що зламалося; та багато ін.

Звітність маскимально прозору та детальну, можна переглянути на сторінці Наталия Гребенникова
Тел. для довідок: 097 287 75 44.

Зверніть, будь ласка, увагу! Притулок сімейного типу - не є сервісом, куди можна віддати тварину, яка Вам набридла. Опіка встановлюється тільки над безпритульними тваринами.

Висловлюємо щиру вдячність Наталії за гостинність. Бажаємо Їй міцного здоров'я та невичерпної наснаги у продовженні справи свого життя. Ви дивовижна!

З повагою до кожного читача, Штаб волонтерів Кременчука

#ШтабволонтерівКременчука #притулокГребеннікових #ПочуйТишу #ІншаЖінка #ШВК