Інша Жінка. Регіони

24 липня відбудеться Майстер-клас з Нейрографіки

Інша Жінка Олександрія
Запрошуємо на майстер-клас з Нейрографіки, що відбудеться цієї суботи, 24 липня об 11:00.

Цього разу вирішили "закреативити" та проєднали два направлення - Нейрографіку з метафоричними картами.

Нейрографіка - це інструмент коучингу та інтелектуального проектування реальності. Принцип нейрографіки простий та зрозумілий - учасники малюють думки і заряджають їх енергією. Під час малювання думок, почуттів, переживань відбувається трансформація внутрішньої реальності. Людина починає виражати свої переживання й трансформувати проблему через зображення. В нейрографіці використовуються прості способи малювання, доступні кожному, бажаючому освоїти цей метод на практиці.

Алгоритм нейродерево процвітання налаштовує на досягнення успіху в тих сферах життя, які на сьогоднішній момент для вас є найважливішими.

Метафоричні асоціативні карти — це інструмент професійної психології чи коучингу застосовується в діагностиці, корекції та розвитку можливостей. МАК відносять до проективних методик, що підіймають з глибини нашої підсвідомості несвідомі враження, які визначають нашу реакцію на ті чи інші життєві ситуації.

Робота з картами “Метаморфоза” дозволяє об’єднати внутрішні частини нашої психіки, думки і переживання, які здаються суперечливи­ми і непоєднуваними. Їм, якимось дивним чином, вдаєть­ся примирити непримиренне, трансформувати минуле і озвучити те, що ледь відчувалося, сховалося в глибині свідо­мості.

Програма заходу:
☑⁠ Працюємо з картами “Метаморфоза”, налаштовуємось та пізнаємо себе.
☑⁠ Розбираємось, як працює малювання в техніці Нейрографіка та дізнаємось принципи роботи.
☑⁠ Малюємо дерево занурюючись в глибини своєї підсвідомості.
☑⁠ Працюємо з картами як підсумок малювання нейродерева

Майстер-клас проводить арт-коуч Тетяна Козар та художниця Тетяна Тарасенко. Вартість 150 грн.
Кількість місць обмежена тож реєстрація обов’язкова за номером - 097 808 97 81 (Таня) Майстер - клас відбудеться 24 липня об 11:00 за адресою пр-т. Соборний 87, кв. 21 та триватиме дві години