Інша Жінка. Події

Майстер-клас для жінок від Марії Єфросиніної "Я у себе єдина"

17 жовтня 2018 року у місті відбувся ще один освітній івент, що вразив своєю масштабністю.

Можемо констатувати, що до цього часу таких просвітницьких заходів Кременчук ще не бачив. Подія, яка зібрала більше 700 слухачів. Підготовка до якої тривала майже півроку. План проведення заходу був продуманий до дрібниць. Але головне - це та людина, на приїзд якої чекали майже всі жінкі не тільки Кременчука, але й сусідніх міст та областей.

Маша Єфросиніна вперше відвідала місто з майстер-класом "Ти у себе єдина". Було багато роздумів про зовнішність та прийняття себе, звісно, про вагу та способи тримати себе у формі, про стосунки з чоловіками та секс, про кар'єру, сім'ю, успіх, про внутрішній баланс. Про те, що робити, коли опускаються руки. Про гідність та чому важливо говорити "ні".

В залі панувала атмосфера відвертості. Дякуємо тим, хто ставив дуже особисті запитання та говорив про свої проблеми відкрито.

Маша Єфросиніна не відкрила нам універсальний рецепт успіху. Бо його не існує. Але всі отримали більше - змогу пережити чужий жіттєвий досвід та зробити власні висновки.

Адже коли ваша життєва ситуація здається вам надто складною та такою, яку неможливо вирішити, обов'язково є хтось, хто зміг її подолати. Тому трансляція та аналіз чужого досвіду - це запорука уникнення Ваших власних помилок та розчарувань. І неабияка моральна підтримка.

#divergentwoman #іншажінка