Інша Жінка. Події

Інтерв'ю про проєкт Досить! на PTV Полтавське Телебачення

Членкиня ГО Yanina Tovaryshenko з предстанництва у місті Полтава разом з психологинею проєкту «Досить» на PTV Полтавське Телебачення говорять про домашнье насильство.

Проєкт «Досить» від ГО “Інша Жінка” за сприяння Полтавська обласна державна адміністрація, Катерини Рижиченко, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Підрозділ взаємодії патрульної поліції та громади та Полтавський місцевий центр з надання БВПД, волонтери психологи/юристи.

Не дивлячись на те, що існує розгалужена мережа центрів, установ, організацій, що повинні опікуватися сферою домашнього насильства, ми маємо збільшення статистики звернень ( за перше півріччя 2021 року кількість звернень дорівнює кількості звернень за весь 2020 рік) щодо випадків вчинення насильства, особливо з боку жінок. Маємо повторні звернення, що свідчать про не вирішену проблему та рецидиви випадків.

Психологиня Татьяна Галына навчає як розпізнати абьюзивні відносини та як діяти в таких випадках.

Якщо вам потрібна допомога (яка може бути анонімною) або є бажання долучитись до проєкту в якості психолога/юриста/соціального працівника завітайте до нас на сайт https://www.divergentwoman.com/enough

Дякуємо @natasha_suchova за організацію роботи та те, що збираєш надзвичайних жінок, які підтримують одна одну

#іншажінка #divergentwoman