Бізнес-інкубатор. Події

Бізнес в умовах постійного шторму. Онлайн-зустріч про тактику

Події останніх місяців ще раз довели вже очевидну для багатьох річ: все змінюється занадто швидко. Та ваш бізнес повинен бути надгнучким та переформатовуватися у відповідності до зовнішніх змін. Здатність адаптуватися та вміти швидко змінювати напрям розвитку бізнесу - найголовніші навички сучасного керівника.

1 липня 2020 року відбувся ефір, присвячений Тактиці

Поговорили про:
  • Побудова бізнес-процесів
  • Функції керівника в умовах невизначеності
  • Інструменти управління бізнес-процесами
  • Команда, партнерства, аутсорс

Спікер - Олександр Бабій Консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації у Офісі розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Засновник Клубу СталогоБізнесу (www.sbiz.club), автор тренінгів та курсів з фандрейзингу та управлінню грантовими проектами, розвитку мікробізнесу, бізнес-моделювання. Автор та керівник грантових проектів. Член координаційної ради Національної платформи малого та середнього бізнесу (http://platforma-msb.org/).

Серед клієнтів - Державне Агентство України з Енергоефективності, Торгово-Промислова Палата України, Програма Розвитку ООН в Україні (UNDPUkraine), регіональні ТПП та обласні адміністрації, бізнес-асоціації, громадські організації, комерційні структури.

Усі новини про події відтепер на нашому Телеграм-каналі!
Приєднуйтесь за посиланням https://t.me/Business_Incubator_Kremenchug

#бізнес_інкубатор_кременчук #іншажінка #divergentwoman #кременчук

Лекціі від провідних спікерів