ШВК. Зустрічі, заходи та події

Координаторка ШВК Марина Куркач та адвокат Юлія Байдуж уклали договір про провадження волонтерської діяльності з Кременчуцьким РВ філії Державної установи "Центр пробації"

7 вересня 2020 року кординаторка Штабу волонтерів Марина Куркач та провідний адвокат Юлия Байдуж (Yulia Bayduzh) уклали договір про провадження волонтерської діяльності з Кременчуцьким РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській обл. в особі начальника Бабенко Яни Володимирівни.

Координаторка ШВК Инна Бутенко вже являється волонтеркою "Центру пробації" 💪
Тож, об’єднавшись ми знайшли оптимальний варіант взаємодії у здійсненні волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, у трьох основних напрямках: Пробація-Психологічна допомога-Медіація.

- Пробація (це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого).

- Медіація (це метод позасудового вирішення конфліктів (спорів) за допомогою третьої нейтральної сторони – медіатора (посередника), який супроводжує процес медіації, застосовуючи певну техніку ведення переговорів).

- Надання консультативної та психологічної допомоги (участь волонтерів у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації).
Дякуємо Яна Бабенко и Anastasia Kliap за співпрацю та надану можливість допомогати іншим! 🤝

#ШВК#ПробаціяКременчук#Штабволонтерів#ІншаЖінка#Медіація