Блоги Інших

Бізнес у смартфоні. Топ-3 власних справи без складів, найманих працівників та офісу

Тема бізнесу без складів та приміщення хвилювала підприємців не тільки під час кризи та карантину. Дуже часто підприємець має бажання та сили діяти, проте не має засобів та ресурсів для старту своєї справи.

Сьогодні розглянемо ідеї, які можна втілити без найманих працівників, складів та офісів. Все вам буде потрібно - багато вільного часу та смартфон.   

Ідея перша. Власний блог. Не кожен з нас може стати відомим письменником, якого будуть читати, цитувати, якого зможуть оцінити за його вклад в сучасну літературу. Втім, завдяки сучасним технологіям, інтернету, смарфону, та розвинутим соціальним мережам, ви можете спробувати проявити свій талант. Писати та публікувати свої вірші, невеликі оповідання, писати про своє життя, свої думки та захоплення. І може так статися, що ви талановиті в цьому, у вас з'являться прихильники та постійні читачі.

Як заробити на цьому гроші? Коли аудиторія ваших читачів стане великою, до вас почнуть звертатися із пропозиціями реклами. Проте пам'ятайте,  щоб вас читали - писати потрібно грамотно та цікаво.


Ідея друга. Консультування. Можливо на сьогодні ви вже чудово розумієтесь на якійсь справі. Займаєтесь цим давно, зробили купу помилок, знайли вихід із складних ситуацій. І тепер ви - володар безцінного скарбу: знань. Ці знання можуть стосуватися будь-чого - вирощування метеликів, равликів, томатів на підвіконні, будування домику на деревах, складних трас для вело-змагань, тренування собак тощо. Те, що для вас здається зрозумілим, іншим може відкривати цілий світ. Тож ці знання також можна перетворити на гроші. Зробити свою сторінку в соц.мережах (окрему сторінку від вашої особистої) і писати про своє захоплення. Можна відкрити свій відео-канал та робити невеличкі ролики про це. Можна навіть писати методичні матеріали щодо вашого захоплення. І зарекомендувавши себе в якості експерта певної галузі, можна запрошувати ваших читачів на консультування та допомогу їм у питанні, в якому ви вже є експертом. 
 
Ідея третя. Створювати відеороліки. Більшість сучасних мобільних пристроїв володіють якісними камерами, які можуть робити відеозйомку не гірше професійних відеокамер. У будь-якому разі, цієї якості буде цілком досить для публікації таких віодероликів в соціальних мережах, куди, у своїй більшості, спрямована реклама. В камерах на смартфонах є багато функцій, що дозволяють знімати цікаве відео. І багато додатків, що дозволяють обробляти ролик, та робити його цікавим, додавати музику та різні ефекти.

Як заробити на цьому гроші? Навчившись швидко робити невеличкі якісні ролики, можна пропонувати свої послуги компаніям,   які мають потребу в якісному контенті, проте не мають у своєму штаті людини, яка вміє це робити. Або робити цікаві та актуальні ролики на власні ідеї, та викладати їх на відеоресурсах, отримуючи за них, або за рекламу, що будуть демонструвати під час таких роликів, гроші.

Як бачите, не завжди для того, щоб започаткувати власну справу, потрібно багато грошей. Потрібні знання, підтримка оточення та бажання багато працювати.
Не знаєш, де брати знання? Долучайся до групи Бізнес-інкубатор для підтримки бізнесу у Кременчуці прямо зараз (клікай та переходь) 
Блог Ганни Тимофієнко