ШВК. Корисна інформація. Новини

Кременчуцький ЦНАП розпочав оформляти комплексну послугу «єМалятко» у міському пологовому будинку

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЦНАП РОЗПОЧАВ ОФОРМЛЯТИ КОМПЛЕКСНУ ПОСЛУГУ «єМАЛЯТКО» У МІСЬКОМУ ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ.

Адміністратори Кременчуцького ЦНАП у міському пологовому будинку розпочали приймати заявки на комплексну послугу «єМалятко». У перший день прийнято 6 заявок на 21 послугу. Для молодих матусь це реальна економія часу і сил, адже перші послуги та документи для новонародженого сина чи доньки можна замовити в рамках інноваційного державного сервісу «єМалятко», що включає: державну реєстрацію народження дитини; реєстрацію народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, призначення допомоги при народженні дитини.

Нагадуємо, що цим державним сервісом можна скористатися незалежно від зареєстрованого місця проживання. Молодій матусі необхідно лише надати необхідні документи. В умовах карантину це особливо зручно. Відтепер адміністратори ЦНАП, з дотриманням існуючих нормативних вимог щодо попередження розповсюдження захворювання на COVID-19, здійснюватимуть приймання документів у Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня (м. Кременчук, вулиця Майора Борищака, 20/3) у вівторок, четвер та суботу.

Детально з переліком необхідних документів, строками надання комплексної послуги тощо можна ознайомитися за посиланням https://cnap-kremen.gov.ua/fi…/cloud/1038ZR7RGFreKtzGGAF.pdf

Незабаром таку можливість буде реалізовано і для породілей у Кременчуцькій міській лікарні «Правобережна» (м. Кременчук, вулиця Генерала Манагарова, 7)!
cnap-kremen.gov.ua

За даними сторінки Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради