Інша Жінка. Події

#скоро Дія.Бізнес у Кременчуці

Останні два тижні відвідую локацію центру, де шаленими темпами йдуть ремонтні роботи.

А сьогодні та вчора вся команда майбутнього центру проходила навчання у Харкові - в першому центрі Дія. Бізнес, який був відкритий 1 липня 2020 року

За рік відбулося багато подій. Завдяки невтомній Valeriya Ionan по всій країні відкрилися осередки розвитку підприємництва, які мають на меті зробити ваш шлях до власної справи зрозумілішим, швидшим та з мінімальними ризиками.

Останній рік я провела у роботі над цим проєктом. Перемовини з партнерами, місцевою та регіональною владами, залучення партнерів, пошук коштів для запуску та подальшого утримання центру - це сто відсотковий бізнес-проєкт, де його життєвий цикл залежить виключно від знань, вмінь та досвіду тих, хто керує та працює всередині центру.

Саме тому я ретельно обирала в команду проєкту відповідальних, досвідчених, надійних людей, які, разом зі мною, зможуть підняти з нуля важливий проєкт для нашого міста та району.

70% послуг будуть для вас безкоштовними. 30% - платними, ці кошти будуть спрямовані на утримання центру.

Ми будемо розвивати цифрову економіку, креативні індустрії, жіноче підприємництво, індустрії 4.0 - все, що дає в рази біоошв прибутки у порівнянні з традиційними видами бізнесу, які поступово втрачають свій потенціал.
Інновації, технології, швидка допомога для бізнесу, консультації від провідних фахівців міста, зустрічі з підприємцями, школи бізнесу, курси з віртуальних активів - все це ви знайдете в стінах нашого центру вже зовсім скоро.

Як і консультації щодо того, як завантажити сертифікат вакцинації у Дію (найпопулярніша послуга ever) та - прогнозуємо - як використати 1000 грн на послуги вакцинованим.
Все це ми зможемо також 🤝

Слідкуйте за новинами
Залишились лічені дні…

P.S. Артем Платонов - дякую за постійний зв’язок 24/7
Stasy Kucheriava - за менторство команди та підтримку на старті

#дія_бізнес_кременчук