З 13.08.22 громадська організація «Інша Жінка» спільно з освітнім хабом «Інша Освіта» щосуботи та щонеділі по 2 години буде навчати всіх охочих рідній мові
Коротко про викладача 👇🏻
Доценко Лілія - дипломований філолог, вчителька української мови
Обожнює утворювати фемінітиви українською мовою і знає різні версії походження слова «сало» 😁Разом будете плекати ваше «гекання» та вчитися розрізняти шаровари і шароварщину☝🏻
Коли👇🏻
Щосуботи та щонеділі (графік є у формі реєстрації)
Де 👇🏻
Центральна вулиця міста, ТЦ Мега, освітній центр Інша Освіта
Скільки 👇🏻
Безкоштовно за умови вашої постійної участі та активності
Як потрапити 👇🏻
Тисни на посилання та реєструйся - запросимо розсилкою на електронну пошту, туди ж прийде і підтвердження (перевіряти вхідні треба ввечері у переддень заходу)
https://forms.gle/w9J7XopnJcGgWP649
Чекаємо!
P.S. Каву не беріть, у нас є своя