Досить!

Обласний прокурор Антон Столітній долучається до реалізації проєкту ДОСИТЬ!

Вперше Антона Володимировича я побачила та почула в стінах Полтавської обласної ради. Він звітував про результати діяльності обласної прокуратури за рік. Без води. Загальних фраз. Не прикриваючи те, що потрібно прикрити. Він говорив про резонансні справи відкрито, сміливо та з позиції принципової людини, якій небайдуже те, що відбувається в області.

Вже сьогодні, під його керівництвом, прокуратура області має найкращі показники розкриття вбивств, а «ворів у законі», які мешкали в нашій області, наразі не залишилось зовсім. Також фіксуємо найвищий рівень кримінальних проваджень за фактом ст. 126-1 (домашнє насильство), що передбачає обмеження волі на строк до 5 років чи позбавлення волі на строк до 2 років - 75 проваджень лише в одному 2021 році (в середньому, майже 7 справ щомісяця!!!)

Вчора ми зустрілися з Антоном, аби налагодити співпрацю по проєкту ДОСИТЬ! - постійно діючій платформі, яка передбачає системну роботу над зниженням рівня домашнього насильства в області та підтримку постраждалих - а саме, пошук їм нового житла, професійну переорієнтацію, сприяння у працевлаштуванні, надання психологічної та юридичної допомоги.
Сайт проєкту https://www.divergentwoman.com/enough

У рамках нього, за підтримки Полтавськоі обласної державної адміністрації, вже відбуваються перші виїзди до територіальних громад області, відкривається регіональна «гаряча лінія» (кол-центр) протидії домашнього насильства, в розробці - розбудова мережі притулків для постраждалих, перейняття позитивного досвіду міста Херсон з налагодження алгоритму взаємодії між суб’єктами, які працюють в сфері протидії насильства, в тому числі з правоохоронними структурами.

Антон Володимирович особисто переймається питанням домашнього насильства та протягом зустрічі запропонував різні формати взаємодії, які будуть мати суто практичний, а не декларативний ефект.

Маючи ступінь професора, доктора юридичних наук, головний прокурор області глибше розуміється на проблематиці цього явища та консультує інших.

Надзвичайно рада, що наш проєкт отримав таку потужну підтримку!

І додам від себе. Для будь-якої хорошої та масштабної ідеї потрібна команда правильних людей. Завзятих, порядних, чесних, відповідальних. А якщо вони ще мають повноваження та впливають на рішення - це запорука того, що добро обов’язково переможе!

Ми робимо правильні речі! Будемо перемагати разом

Юлія Цибульська - депутатка Полтавської обласної ради
Допомога постраждалим