ШВК. Медіа

Марина Куркач by Фотовиставка-перфоманс “Моє Я”

2 жовтня в Кременчуці відкрилася інтерактивна фотовиставка-перфоманс “Моє Я”. Вона триватиме до 22.10.2021 за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 15/42 ТЦ Мега, 4 поверх.

Згодом виставка буде експонуватися у Полтаві та в інших містах України.

21 світлина жінок з Кременчука і Олександрії, які наважилися публічно і відверто розповісти свою історію. На кожному портреті є QR-код, який можна відсканувати і послухати аудіо розповідь героїні проєкту.

Мою історію можна почути тут: https://anchor.fm/divergent-woman/episodes

Під час розповіді я повернулася до спогадів, які переважно для мене є не дуже приємними. Але завдяки яким я розумію, що в моєму минулому немає жодної людини, яку б мені хотілося повернути у своє сьогодення. А це значить, що особисто для себе 10 років тому я все зробила правильно.

Вчора, стоячи перед глядачами у оточенні інших героїнь, я відчула, що вже давно ні з ким себе не порівнюю і ні за якою шкалою не міряю. Ми всі різні, кожна з нас неповторна і особлива у своєму світогляді, кожна має свій власний досвід.

Дивовижне щастя бути поряд з красивими, чуттєвими, справжніми і щирими жінками, які сприймають життя через любов і вдячність.

Також зрозуміла, що мені більше не соромно за своє хвилювання і тремтіння рук. Якщо я перестану хвилюватися, беручи участь або створюючи такі проєкти, то просто зупиню свою діяльність.

Моя Інша Жінка / Divergent Woman, громадська організація, яка об'єднала стільки фантастичних жінок, якими я пишаюся, Дякую за неймовірну підтримку і правильне оточення. Ціную вас і люблю!

Безмежно вдячна кожному і кожній, хто прийшов нас підтримати

#іншажінка #divergentwoman #моєя #ШтабволонтерівКременчука