ШВК. Ініціативи та соціальні проєкти
Архів ініціатив

Двом маленьким кременчужанам потрібна допомога в боротьбі з онкозахворюванням

Грабова Варя, 7 років.

Діагноз: Т-лімфобластна лімфома

Пройшла два блоки хімії. Варя у мами одна, і у Варі тільки мама і дуже старенька бабуся. Їм зараз дуже не просто. Минулого тижня Варя була в реанімації, підвищився цукор, але зараз вже все в порядку і ця красуня сяє своєю посмішкою. ️

Надати допомогу Варі можна перерахувавши кошти на банківську картку:

Карта мами Марина Новикова - 4149 4993 4424 3512


Срібний Єгор, 9 років.

Діагноз: рецедив гострого лімфобластного лейкозу

Два тижні тому у Єгора стався рецидив лейкозу. Це найстрашніше, чого бояться батьки. Єгорці потрібно заново пройти хіміотерапію, тільки тепер це будуть два блоки протирецидивної хімії, а вона набагато важча.

Тільки недавно мама Єгора віддала безкоштовно всю решту медикаментів для інших дітей в нашому відділенні, і ось тепер їм самим заново доведеться боротися за життя Єгора.

Надати допомогу Єгору можна перерахувавши кошти на банківську картку:

Карта мами Срибная Юля - 4149 4991 2432 5448


Зараз Єгор знаходиться в Охматдиті. Виходити з відділення не бажано, і під час введення хімії, дитину не можна залишати саму. Тому в Києві прийдется залишитися і татові Єгора Сергей Срибный, а значить тато не може забезпечити сім'ю фінансово.

Минулого разу поряд була бабуся, але зараз бабуся на серйозному лікуванні, і їй самій потрібна допомога. Ще у Егорки є старша сестра, вона ще школярка. Це дуже важко, коли сім'я тільки починає повертатися до нормального життя, і знову ця підступна хвороба.

Тільки після проходження двох блоків хімії, буде відомо, чи потрібно буде Єгорка робити трансплантацію кісткового мозку.

Тому просимо максимально допомогти цим двом діткам і їхнім сім'ям!


За даними сторінки Татьяна Ященко
Тетяна займається питаннями підтримки Полтавського обласного відділення дитячої онкогематології  та публікує всі звіти.

#врятуйжиття #Штаб_волонтерів_Кременчук #допомогаКременчук

https://www.05366.com.ua/news/2803474/u-9-ricnogo-egora-sribnogo-stavsa-recidiv-lejkozu-batki-prosat-dopomogi?fbclid=IwAR2cBEYRLl32lJRR1CLprwTZvsJmA39cHEt5W1PnkbEIN5scJTbzykj3o6w