Досить!

Участь у вебінарі щодо обізнаності з питань ґендерно зумовленого і домашнього насильства

22 грудня 2020 року громадська організація «Інша Жінка» Інша Жінка / Divergent Woman взяла участь у інтерактивному вебінарі на тему "Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань ґендерно зумовленого і домашнього насильства та організації роботи з клієнтами".

Організаторами виступили: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення - UNFPA Ukraine.

Реалізація проєкту спрямована на підвищення спроможності громадських організацій щодо надання послуг особам, постраждалим від домашнього насильства.

Презентації від Анастасії Чернявської та Євгенії Тернової були дуже змістовними та цікавими. 4 години спілкування, цікавої інформації і практичних завдань, пролетіли непомітно.

Висловлюємо свою вдячність Галині Скіпальській, Вікторії Яловській, Євгенії Терновій, Анастасії Чернявській, Організації HealthRight International (Право на здоров’я) "Право на здоров'я" (HealthRight International) в Україні, Українській фундації громадського здоров’я та Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, за можливість переймати досвід та здобувати нові знання!

#ІншаЖінка #divergentwoman #ШтабволонтерівКременчука
Навчання