Штаб. Звітність

Компанія «Лукас» передала медикам Кременчука, які лікують хворих на COVID - 2019, солодкий гуманітарний вантаж

Компанія «Лукас» передала медикам Кременчука, які лікують хворих на COVID - 2019, солодкий гуманітарний вантаж

Кондитерська компанія «Лукас» проводить національну благодійну акцію на підтримку лікарів та медичного персоналу закладів охорони здоров’я Кременчука, які ведуть боротьбу з корона вірусною хворобою. Солодкий гуманітарний вантаж було передано колективам інфекційних відділень лікарні «Кременчуцька» і дитячій лікарні, сімейним лікарям, станції швидкої допомоги.

Міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності колективу компанії «Лукас» за допомогу та підтримку медиків. Керівник міста підкреслив, що виробник солодощів «Лукас» відомий у Кременчуці та далеко за його межами не тільки своїми неперевершеними смаколиками, а й соціальними та благодійними ініціативами. Кожна акція, проведена компанією «Лукас», спрямована на допомогу тим, хто її потребує, відповідає вимогам і викликам часу. Акція на підтримку лікарів насправді є своєчасною та слушною, бо саме медики наразі перебувають на «передовій» боротьби з дуже небезпечним для життя людей вірусом. «Ми маємо допомагати тим, хто бореться за наше здоров’я та життя», - наголосив Віталій Малецький.

Директор маркетингу компанії «Лукас» Людмила Боталова у свою чергу зазначила, що благодійною акцією на підтримку медиків охоплюються заклади охорони здоров’я різних регіонів України. В її рамках буде здійснено постачання цукерок «Мавка» на суму близько 1 млн. грн. Солодку підтримку компанії «Лукас» мають отримати майже 15 тисяч українських медиків. Наразі солодкі вантажі вже отримали лікарні Кременчука, Полтави, Києва та Вінниці. Наступного тижня продукція буде доставлена в міста Харків і Дніпро.

Сюжет Кременчуцьких Новин - https://www.youtube.com/watch?v=Aho48RvEYy8

За даними Прес-служби виконавчого комітету Кременчуцької міської ради