Досить!

Для учнів Кременчуцького ліцею N⁰21 проведено інтерактивний захід «16 днів проти насильства»

6 грудня у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» громадська організація "Інша Жінка" спільно з Кременчуцьким районним відділом державної установи "Центр пробації" відвідали Кременчуцький ліцей N⁰21 «СТАРТ»
На запрошення педагога Демян Юлії Вікторівни для учнів 4, 10 і 7 класів були проведені інтерактивні заходи.

Координатор проєкту Досить! Марина Куркач проінформувала присутніх про напрямки роботи громадської організації "Інша Жінка" і волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу особам, що постраждали від насильства.

Провідний інспектор Кременчуцького районного відділу державної установи "Центр пробації" в Полтавській області Олена Беркова-Левада ознайомила учнів з методами роботи органу пробації. Докладно розповіла про домашнє насильство, його види та ознаки.
Також діти переглянули соціальний анімаційний ролик “Як Жека не потрапив за ґрати”, який викликав у них жваве обговорення і розуміння того, що всі наші вчинки впливають на наше майбутнє.

В ході зустрічі психолог Інна Бутенко пояснила, чому важливо поважати себе та оточуючих, свідомо ставитися до своїх прав та обов’язків. Відповіла на запитання учнів і поділилася корисною інформацією про те, як розвивати власну особистість і вчитися вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Наприкінці заходу учні отримали інформаційні листівки з контактами установ, до яких можна звернутись за допомогою.

+38 (050) 149 70 63
https://www.divergentwoman.com/enough

#скажидосить #іншажінка
#16днівпротинасильства #стопбулінг
#ШтабволонтерівКременчука
#ВолонтериПробації
Навчання