Інша Жінка. Події

#іншажінка підтримує інших жінок вже 3,5 роки

Організація, яка зросла з бажання допомогти жінкам бути реалізованими, незалежними та впливовими, зусиллями спочатку однієї людини, потім зовсім невеликої групи людей, згодом - вже справжнього активу потужних жінок у різних регіонах України перетворюється на тренд, силу та приклад, який хочеться наслідувати

За цей час ми втілили в життя багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва, фінансової незалежності жінок, боротьби та попередження домашнього насильства, адресної допомоги тим, хто їі потребує, опіки над самотніми літніми людьми. Наші членкині ставали кандидатками на виборах та активно навчаються політології зараз, бо жінки в політиці - то вже теперішнє і майбутнє.

На наше запрошення місто відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, Євген Клопотенко - і це вже стало історією.

У нас є постійно діючі системні проєкти, де задіяні десятки волонтерів та волонтерок, ми співпрацюємо з владою різних рівнів та постійно шукаємо нових партнерств для співпраці.
Наш сайт вже має англомовну версію, тому що вже 9 лютого ми будемо особисто офіційно відкривати перше представництво Інша Жінка в країнах Європи - Естонії.

Ми співпрацюємо зі ЗМІ, тому що хочемо, аби про нашу діяльність дізнались ще більше людей.

З 2021 року ми розвиваємо власні канали інформування (сайт, You-tube, соціальні мережі), аби не ставати заручниками різних маніпуляцій у ЗМІ та підняття цін на власну рубрику для некомерційної! громадської організації у 3 рази за 1 місяць.

Ми продовжуємо йти вперед. Точніше, не йти - а летіти. Як сказала одна відома жінка-політик з Полтави, яка доєдналася до нас - ми, як швидкісний потяг, що несеться повз, в який варто встигнути заскочити на повному ходу

Ми змогли реалізувати все те, що ви бачите на цих скріншотах (і це лише частина). Без бюджетних коштів, без грантоідства, лише власною силою волі, енергією, зв’язками та готовністю людей працювати безкоштовно.

Вдячні тим, хто з нами. Вдячні тим, хто не з нами.
Розвиваючись, ми отримуємо досвід. Аби робити ще більше та зростати ще вище.
Тому що жінка підтримує жінку, а не навпаки

https://www.divergentwoman.com/
https://youtube.com/channel/UClQ82FhwUV_XWBJK-yuBDzw
#іншажінка #divergentwoman