Інша Жінка. Події

У Кременчуці відбувся тренінг з національно-патріотичного виховання для старшокласників

А ви вмієте збирати та розбирати зброю за 30 сек?

Сьогодні відбувся практичний тренінг, що був включений за ініціативи мого колеги - депутата Полтавської обласної ради Сергій Бульбаха - до обласної Програми національно-патріотичного виховання молоді. Одразу після голосування за ці зміни в Програмі ми з Сергієм прямо в сесійному залі домовились про те, що у вересні ми організуємо цей захід у Кременчуці

Люди у формі - члени громадської організації «Вороскол» (до речі, давня назва річки Ворскла), які приймали участь у бойових діях. Цей факт - ключовий, тому що сьогодні підлітки зустрілися не з теорією, а з практикою військової справи, що значно важливіше.

Більш, ніж 100 одинадцятикласників вчилися основам індивідуального захисту, збирати та розбирати зброю, метати гранати, влучно стріляти, надавати першу домедичну допомогу.

Я вболівала за дівчат (до речі, їх була більшість). Як адепт #іншажінка, не могла не згадати, що в Україні є перша жінка - військовий водолаз, і що Збройні Сили в рази збільшили кількість жіночих прізвищ у списках за останні роки.

Ну, а так як солдата треба нагодувати - ми з Арман Саргсян вирішили почастувати учасників та учасниць смачним обідом, випічкою та пахлавою, гарячим липовим чаєм. ТМ Ілона, як завжди, була на висоті

Приймала нас сьогодні гімназія №12 - і, не дивлячись на те, що там немає 10-11 класів і вихованці цієї школи не були присутніми на тренінгу - вдячна директору Вячеславу Носкіну за активну участь в організації події!