ШВК. Звітність

Дистанційний пункт доступу до БВПД для клієнтів пробації Кременчуцького районного відділу

11 січня 2022 року в рамках роботи дистанційного пункту за допомогою Zoom конференції начальником відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко для суб’єктів пробації Кременчуцького районного відділу пробації проведено онлайн-конференцію на тему: «Кожна людина повинна знати про можливість захисту своїх прав»

Під час заходу фахівець центру проінформувала присутніх щодо порядку отримання правової допомоги, видів правової допомоги, а також про їхні права, порядок їх реалізації та відновлення у разі порушення. Також клієнтам надано фахові роз’яснення щодо порядку отримання документів, у разі їх пошкодження або втрати.

«Якщо Ви зіткнулися з правовими проблемами, необхідно звертатися за безоплатною вторинною правовою допомогою до Кременчуцького центру за адресою: Полтавська область, м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, буд., 54, телефон: (0536) 75-75-20, електронна адреса: kremenchuk.poltava@legalaid.pl.ua», - підсумувала Світлана Олександрівна.

#ШтабволонтерівКременчука #ВолонтериПробації #ПробаціяКременчук #БВПДКременчук