ШВК. Корисна інформація. Новини

Робот-юрист безкоштовно допоможе стягнути аліменти у примусовому порядку

До уваги жінок! Робот-юрист Україна – ваш помічник у стягненні аліментів з чоловіків.

Користуватися цим ботом просто – він має інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, який створює ілюзію розмови з подружкою, якій ви скаржитеся на невдалий шлюб, чоловіка, який вас покинув з дітьми і тепер не платить аліменти.

Бот у процесі розмови з’ясує важливі деталі і вже за 30 хвилин ви матимете або ж готову позовну заяву, або заяву про видачу судового наказу. Формат обере онлайн-помічник самостійно, залежно від того, що ви йому розкажете.

Найважливіше! Документ замість дороговартісного юриста цей бот формує безкоштовно! Скористатися ним можна на зручних майданчиках:

Попри простоту у користуванні, юрист Центр Стратегічних Справ УГСПЛ Евгений Чекарев підготував для вас відеоінструкцію. Додивіться її до кінця, адже у ній показано як правильно завіряти ксерокопії документів, що є інколи вирішальним під час звернення до суду.

Бот для стягнення аліментів розроблений в рамках Програми USAID Ukraine - USAID Україна «Права людини в дії» за результатами аналізу звернень постраждалого від конфлікту населення до громадських приймалень УГСПЛ.

За даними офіційної ФБ-сторінки Українська Гельсинська Спілка з прав людини - УГСПЛ (клікай та переходь)