Бізнес-інкубатор. Події

Учасниці проєкту Бізнес-інкубатор для підтримки бізнесу в Кременчуці відвідали ПрАТ «Полтавський ГЗК»

6 жовтня учасниці проєкту Бізнес-інкубатор для підтримки бізнесу в Кременчуці відвідали з екскурсією ПрАТ «Полтавський ГЗК», ініційовану громадською організацією Інша Жінка / Divergent Woman

Приємно здивували програма екскурсії і рівень підготовки до неї представниками Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. А саме:

✅ Були видані засоби індивідуального захисту. Проведений інструктаж.
✅ На оглядовий майданчик кар'єру переїзд здійснювався на комфортабельному автобусі. Екскурсовод Микола просто скарб 💥 Такого поєднання іскрометного гумору, легкої подачі інформації та натхнення до своєї роботи, ми ще не бачили.
✅ Познайомилися з роботою кар'єру і отримали відповіді на всі наші численні запитання.
✅ У центрі технічної експертизи познайомилися з навчальними онлайн програмами і з роботою VR класу.
✅ Зустрілися на каву-брейк з представниками ГЗК. Поспілкувалися з жінками-керівниками і з жінками, які працюють на нетипових професіях.
✅ Обговорили проєкти в рамках програми Diversity.
✅ На додачу кожна з учасниць отримала від компанії Ferrexpo подарунки з фірмовим логотипом.

Нас дуже вразили рівень підготовки спеціалістів за сучасними програмами та максимальна модернізація підприємства. Обсяг роботи на всіх етапах: від видобутку сирої руди до виробництва залізорудних котунів, неймовірно величезний.

А ще, Ferrexpo Полтавський ГЗК чітко дотримується програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. До того ж, особисто створює освітній простір для навчання і професійного розвитку жінок на базі компанії. 🤝

Висловлюємо вдячність Ferrexpo - Ukrainian за день, сповнений приємних вражень та цікавої інформації!

#ІншаЖінка #divergentwoman #бізнес_інкубатор_кременчук
Бізнес-візити на підприємства