Штаб. Звітність

Про права жінок говорила волонтер пробації з підобліковими Кременчуцького РВ

11 серпня 2020 року в приміщенні Кременчуцького районного відділу пробації, волонтерка Катерина Гладка провела індивідуальне консультування для жінок у конфлікті із законом, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації.

Катерина пройшла навчання у школі бізнесу «Інша жінка» в місті Кременчуці, де отримала високі знання про права жінок, гендерну рівність та зараз у якості волонтера ділиться своїми знаннями з іншими жінками. В ході бесіди вона розповіла про Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» наголосивши, що його метою є ліквідація дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України.

«В сучасному суспільстві жінки досі дискримінуються за правами через свою стать. В моїх планах допомогти жінкам краще розуміти себе, свої потреби та вчинки аби в майбутньому останні не допускали вчинення правопорушень, вірили себе та втілювали мрії власноруч», – завершила консультацію Катя Гладкая.

Проба́ція - це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Сторінка Пробації Полтавщини за посиланням - https://www.facebook.com/profile.php?id=100049614352695

#ПробаціяПолтавщини #ШтабволонтерівКременчука #ІншаЖінка #ШВК