ШВК. Зустрічі, заходи та події

Зустріч з Особливою майстернею

20 грудня наші дівчата з громадської організації Інша Жінка / Divergent Woman Инна Бутенко, Кристина Демидова і Natali Kozhevnikova відвідали Особлива майстернЯ та подарували талановитим майстрам швейну машину, й витратні матеріали для поробок.

На жаль, під час підготовки до зустрічі вийшло не все, що ми запланували, але найголовніше ми здійснили - у хлопців та дівчат тепер є ще одна швейна машинка, яка допоможе їм створювати особливі шедеври.


Ми з Юлія Цибульська (Yuliya Tsybulska) і Инна Бутенко безмежно вдячні кожній неймовірній людині, які допомогла нам втілити нашу ідею у реальність, тим паче, в такий короткий проміжок часу.


Марина Симак
Ольга Кривцун
Виталий Смирнов
Евген Федотов
Екатерина Венгер
Надежда Одношевная
Marina Dovoyno
Ирина Гуржий
Надежда Михайлова
Кристина Демидова
Sycheva Natalia
Kuptsova Yana
Kondratyuk Natalia

Дякуємо, Ви нереально круті! ❤️

Зустріч була дуже затишною, майстри зібрали маленькі ялиночки, отримали новорічні чобітки зі своїми першими заробленими грошима та ласували пирогом від Natali Kozhevnikova

Ми впевнені, що це далеко не остання наша зустріч і зовсім скоро Особлива майстернЯ зросте в грандіозне соціальне виробництво, яким Кременчук буде пишатися.

Чекаємо у продажу екоторбинки, як завжди, створені з любов'ю.


✅ Переглянути ефір зі Swetlana Goreva можна тут - https://www.youtube.com/watch?v=kjoKC9Feshk

Слідкувати за новинами особливих майстрів можна на сторінках:
👉 Особлива майстернЯ - https://www.facebook.com/osbliv.maisternya/
👉 osoblyva_maysternya - https://www.instagram.com/osoblyva_maysternya/?hl=ru

Купуючи іграшки, створені руками особливих дітей, Ви підтримуєте соціальний проєкт "Особлива майстернЯ" в Кременчуці, який дає можливість підліткам з інвалідністю творчо й професійно розвиватись! ❤️

#ШтабволонтерівКременчука #ОсобливамайстернЯ #ІншаЖінка #ШВК