ШВК. Зустрічі, заходи та події

Кременчуцький міський Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю

Так яскраво і світло тут...

Вчора відвідали Кременчуцький міський Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, який виконує програми комплексної реабілітації дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, надає підтримку родинам, які виховують дітей з особливими потребами.

В цьому році центру виповнюється 18 років і на разі близько 360 дітей нашого міста і не тільки, мають змогу проходити реабілітацію вад зору та слуху, опорно-рухового апарату, діти з інтелектуальними вадами та ураженням центральної нервової системи.

Діти проходять курс безкоштовних реабілітаційних послуг Центру. З дітьми працюють: невролог, ортопед, педіатр, медсестра фізіотерапевтичного кабінету, фахівець з фізичної реабілітації, гідрокінезотерапевт, масажисти, логопед, психолог, вчителі-реабілітологи.

Адже дуже важливо надавати підтримку, розуміння, ділитися своїм теплом з особливими дітьми, вселяти в їхні серця віру ,що вони важливі для цього світу і гідні всього самого найкращого.

В рамках проєкту Штаб волонтерів Кременчука вже з вересня саме тут будуть проводитись комплексні психологічні заняття з маленькими відвідувачами Центру.

Ми щиро вдячні за взаємодію та довіру директорці реабілітаційного Центру Юлия Ивакина і віримо, що всі разом ми зробимо цей світ яскравішим та добрішим!