ШВК. Корисна інформація. Новини

У Кременчуці продовжує працювати програма профілактики та лікування онкологічних захворювань

Із 1 серпня 2018 року у Кременчуці розпочато фінансування Міської цільової програми лікування онкологічних та гематологічних захворювань. Оскільки лікування на різні види раку є вартісним, даною програмою передбачається забезпечення за рахунок коштів міського бюджету безкоштовними препаратами для проходження 1-го курсу хіміотерапії хворим із онкодіагнозом. Цього року з міського бюджету на ці цілі було виділено 2 млн. гривень. За 9 місяців поточного року 126 кременчужан скористалися цієї програми, було використано 1.2 млн. грн.

Механізм отримання хіміопрепаратів: спочатку пацієнт має одержати призначення на медичний препарат у лікаря в онкологічному диспансері, потім він звертається до свого сімейного лікаря, який виписує рецепт на призначений препарат, після чого він видаватиметься у аптеці, з якою укладено договір. Вже маючи необхідні медпрепарати, пацієнти приходитимуть в онкодиспансер для подальшого проходження курсу хіміотерапевтичного лікування.

Міський голова Віталій Малецький зазначає, що крім безоплатного першого курсу хіміотерапії онкохворі також можуть звернутися до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за матеріальною допомогою. Громадянам, які мають онкологічні захворювання з міського бюджету виділяється допомога у сумі від 5 тисяч гривень.

За даними сторінки Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради