Інша Жінка. Події

Вже дуже скоро ми відкриваємо Дія.Бізнес у Кременчуці

#прогроші

Проблема COVID-19, локдаунів, карантинних зон, економіки, дій уряду - це точно предмет обговорення всіх та всюди. Вже другий рік поспіль.

Що обрати: економіку, яка підтримує медицину і не тільки за рахунок податків, чи здоров’я людей, які творять цю економіку власноруч кожного дня?

Складні питання потребують не менш складних рішень.
Коли бюджет із діркою та грошей катастрофічно не вистачає - недостатньо просто перекласти з однією статті бюджету на іншу. По-перше, все одно коштів не вистачить комусь у результаті. По-друге, точно з’являться борги минулих періодів. І це - ходіння по колу, яке лише поглиблює проблему.

Що треба робити? Відповідь проста, але складна у реалізацііі.

Збільшувати надходження до бюджету. Не за рахунок підвищення податків - а за рахунок збільшення кількості успішних підприємців, які навіть у складні часи можуть та вміють генерувати прибутки. І з них сплачувати податки.

Цього треба навчати. Це треба підтримувати на рівні державної, місцевої, обласної влади. І саме тут я зараз концентрую свій час та зусилля.

Я дійсно прагну зберегти роботу для вас. Чому такий альтруїзм? Тому що моя робота залежить від рівня ваших доходів. У вас є гроші - ви користуєтесь нашими послугами, а значить, ми з командою також маємо гроші та постійну роботу.

Розвивати економіку - зусилля не одного дня. Але це точно здоровий глузд та правильне управлінське рішення.

Тому.
Вже дуже скоро.
Ми відкриваємо Дія.Бізнес у Кременчуці
За безпосередньої участі та сприяння заступниці Міністра МінЦифри, яка завжди на зв’язку у телеграмі (так-так, без офіційних листів та інших бюрократичних примочок) Valeriya Ionan
Та Артем Платонов, який підтримує як ніхто інший
Дякую моєму partner у цій справі Oleksandr Yushchenko за те, що очам страшно, а руки роблять

Місце концентрації підтримки для бізнесу.
Місце сили для підприємців та тих, хто лише планує ними стати.
Кузня кадрів для підприємств.
Ваші можливості для зростання.
Осередок нестандартних рішень та інноваційних стартапів.
Мекка для жіночого підприємництва - це я вам від себе гарантую

P.S. І як цю новину залишити без розіграшу? Правильно, ніяк

Тому 5 підписникам, які правильно вгадають локацію майбутнього центру розвитку підприємництва у Кременчуці та дату відкриття у коментарях під цим постом https://www.facebook.com/yuliya.tsybulskaya/posts, я особисто відправлю запрошення на офіційне відкриття. Хто це буде - вирішить рандом