Блоги Інших

#згадативсе Ганна Тимофієнко

Сьогодні був той день, коли ми згадували про проєкти та ініціативи, які спільно реалізували протягом 3 років.

Tymofienko Anna говорила про бізнес та жінок у ньому. Про наш анти-ковідний проєкт, який ми успішно реалізували у самий розпал пандемії, за допомоги Фонду канадських муніципалітетів - Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці.

Згадала, як мали аншлаг ще на етапі відбору заявок. Як відбирали всім містом 25 учасниць та переможницю проєкту. Як буквально вмовляли та вимагали дівчат постійно говорити про себе, свої бренди та проєкти - формували у них звичку бути відкритими та вміти презентувати себе та свій бізнес. Тому що ти або це вмієш, або не дивуйся, що не маєш клієнтів.

Аня говорила про наші результати - як нам вдалося перевершити показники на 180% та стати найкращим комунікаційним проєктом в історії грантової діяльності донора в регіоні.
Ми пишаємося тим, що наша справа живе. Що ми продовжуємо навчати бізнесу жінкам, аби створити їм міцну та надійну опору по життю. Опору на себе. На свої зароблені в достатньому об’ємі кошти. На свою незалежність та впевненість у завтрашньому дні.
Ми точно за економічну самостійність жінок - як протидію насильству. Як розвиток економіки. Як тренд, який вигідний всім.

Тому працюємо далі...

#іншажінка #divergentwoman #бізнес_інкубатор_кременчук
Блог Ганни Тимофієнко