Штаб. Звітність

З неповнолітнім суб’єктом пробації розпочато роботу щодо подолання агресивної поведінки

28 жовтня старшим інспектором Кременчуцького районного відділу пробації Катериною Щербань з неповнолітнім клієнтом Глобинського сектору розпочато цикл занять по пробаційній програмі «Подолання агресивної поведінки».

Під час першого заняття відбулося знайомство з куратором пробаційної програми, встановлений емоційний контакт з клієнтом. В ході роботи підобліковий ознайомився з різними видами емоцій, зокрема гнівом , дізнався про деструктивні наслідки вчинків, які відбуваються під впливом неконтрольованих емоцій, а також за сприяння куратора сформував для себе навички конструктивної взаємодії з оточуючими та ефективного вирішення конфліктів. На завершення неповнолітній суб’єкт пробації занотував домашнє завдання.

«Метою програми є досягнення позитивних змін у поведінці суб’єкта пробації шляхом розвитку навичок саморегуляції психоемоційних станів управління гнівом та агресивною поведінкою, розширення інструментів ефективної взаємодії, формування готовності дотримуватися соціально прийнятних норм і ненасильницьких моделей поведінки у суспільстві», - зазначила Катерина Щербань.

#ШВК #ПробаціяКременчук #ШтабволонтерівКременчука #ІншаЖінка #ВолонтериПробації