Штаб. Звітність

Планова перевірка неповнолітнього за місцем проживання

29 вересня 2020 року на виконання Плану заходів щодо попередження вчинення дітьми повторних кримінальних правопорушень та рецидиву на ІІ півріччя 2020 року працівником Кременчуцького районного відділу пробації Катериною Щербань спільно з інспектором ювенальної превенції Кременчуцького РВП КВП ГУНП в Полтавській області Аліною Мухомор та начальником СРПП № 3 Кременчуцького РВП КВП ГУНП в Полтавській області Андрієм Якименко здійснено планове відвідування за місцем мешкання неповнолітнього суб’єкта пробації.

На момент перевірки вдома знаходилася мати неповнолітнього, так як останній перебував у навчальному закладі. Під час спілкування від неї отримано інформацію про умови життєдіяльності неповнолітнього, його поведінку в побуті, способи проведення дозвілля, стосунки з батьками та однолітками.

Додатково працівником ювенальної превенції з матір’ю підлітка проведено профілактичну бесіду, спрямовану на посилення виховного впливу, батьківської компетентності у допомозі дитині на шляху до виправлення.

#ШВК #ПробаціяКременчук #Штабволонтерів #ІншаЖінка #ВолонтериПробації